Міловська селищна рада
Луганська область, Старобільський район

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Комунальної установи «Міловський центр соціальних служб Міловської селищної ради»

Дата: 25.06.2021 07:48
Кількість переглядів: 82

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади  директора Комунальної установи «Міловський центр соціальних служб Міловської селищної ради»

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі рішення Міловської селищної ради від 31 травня 2021 року№ 9/17 «Про затвердження Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств, установ, закладів, що належать до комунальної власності Міловської селищної територіальної громади в особі Міловської селищної ради», розпорядження селищного голови Міловської селищної ради від   24.06.2021 року № 245-к «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Комунальної установи «Міловський центр соціальних служб  Міловської селищної ради».

Місце знаходження Комунальної установи «Міловський центр соціальних служб Міловської селищної ради » смт. Мілове, вул. Миру, буд.39.

Основні вимоги до кандидатів на заміщення вакантної посади директора Комунальної установи «Міловський центр соціальних служб  Міловської селищної ради»:

- вища освіта відповідного професійного спрямування (не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

- вільне володіння державною мовою;

- володіння навиками роботи на комп’ютері на рівні впевненого користувача.

Для участі в конкурсі претендент особисто подає та/або надсилає електронною поштою  (uozss_milove@ukr.net) такі документи:

- заяву про участь у конкурсі;

- заповнену особову картку (форма П-2ДС);

- дві фотокартки розміром 4х6 см.;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації;

- копію документа, який посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

- копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж роботи не менше п’яти років на момент їх подання;

- довідка про відсутність судимості;

- мотиваційний лист довільної форми;

- пропозиції щодо перспективного плану розвитку установи ( стратегії розвитку на 1 та на 3 роки);

- повідомлення про ознайомлення з правами, визначеними Законом України «Про захист персональних даних», та згоду на оприлюднення інформації на офіційному сайті селищної ради, яка міститься в поданих документах;

- підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік відповідно до абзацу першого частини третьої статті 45 Закону України «Про запобігання корупції»;

- інші документи при необхідності.

Визначені у цьому пункті документи подаються особисто (або подає уповноважена  особа згідно з довіреністю) до конкурсної комісії у визначений в оголошенні строк.

Кандидати, які подали недостовірні відомості, до участі в конкурсі не допускаються.

У конкурсі  може брати участь особа, яка є громадянином України, має вищу освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста), вільно володіє державною мовою, має високі моральні якості, організаторські здібності, та стан здоров’я, що дозволяє виконувати професійні обов’язки.

Претенденти не допускаються до участі в конкурсі у разі:

- неподання ними повного пакета документів;

- за рішенням суду визнана недієздатною або дієздатність якої обмежена;

- має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку;

- відповідно до вироку суду позбавлена права обіймати відповідні посади;

- за рішенням суду визнана винною у вчиненні корупційного правопорушення;

- за рішенням суду визнана винною у вчиненні правопорушення, пов’язаного з корупцією;

- підпадає під заборону, встановлену Законом України «Про очищення влади».

Прийом документів здійснюється управлінням охорони здоров’я та соціальної сфери Міловської селищної ради  протягом 15 календарних днів з дня публікації оголошення про проведення конкурсу за адресою: Луганська обл., смт Мілове вул. Центральна , 73.

Інформацію про конкурс можна отримати за телефоном  (06465) 2-14-42, відповідальна особа  Кусакова Ольга Миколаївна – завідувач сектору соціального забезпечення управління охорони здоров’я та соціальної сфери Міловської селищної ради.

Міловська селищна рада