Міловська селищна рада
Луганська область, Старобільський район

Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади директора “Центру професійного розвитку педагогічних працівників Міловської селищної ради”

Дата: 25.06.2021 10:52
Кількість переглядів: 47

Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади  директора “Центру професійного розвитку педагогічних працівників Міловської селищної ради”

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі  «Положення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад керівників підприємств, установ, закладів, що належать до комунальної власності Міловської селищної територіальної громади в особі Міловської селищної ради» затвердженого розпорядженням голови селищної ради від 07 червня 2021 року №222-К, розпорядження селищного голови Міловської селищної ради від 24.06.2021 року № 248-К «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора “Центру професійного розвитку педагогічних працівників Міловської селищної ради”.

Місцезнаходження “Центру професійного розвитку педагогічних працівників Міловської селищної ради”  смт. Мілове вул. Миру, буд. 40.

Умови оплати праці директора “Центру професійного розвитку педагогічних працівників Міловської селищної ради” визначаються Наказом МОНУ від 15.04.1993року № 102 «Про затвердження Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 27 травня 1993 року за № 56.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на заміщення вакантної посади директора “Центру професійного розвитку педагогічних працівників Міловської селищної ради” відповідно до чинного законодавства України:

- вища освіта відповідного професійного спрямування (не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

- вільне володіння державною мовою;

- володіння навиками роботи на комп’ютері на рівні впевненого користувача;

- знання законодавства України у сфері діяльності “Центру професійного розвитку педагогічних працівників Міловської селищної ради” згідно Постанови КМУ №800 від 21.08.2019року « Про деякі питання підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників»,  Постанови КМУ від 29.07.2020року №672 «Про деякі питання професійного розвитку педагогічних працівників», Наказу Міністерства освіти і науки України від 04.12.2020 року №1504 «Про деякі питання професійного розвитку науково-педагогічних працівників».

Особи, які виявили бажання взяти участь у конкурсі, мають подати такі документи:

- письмову заяву про участь  у конкурсі із зазначенням основних мотивів до зайняття посади керівника комунального підприємства, організації установи, закладу з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- заповнену особову картку (форму П-2ДС з додатками);

- копію паспорту громадянина України, ідентифікаційний номер;

-  копії документів про освіту (з додатками) ;

- копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж роботи не менше п’яти років на момент їх подання;

- дві фотокартки розміром 4х6 см.;

- довідка про відсутність судимості;

- мотиваційний лист довільної форми;

- відомості про майно, доходи витрати, зобов’язання фінансового характеру, в тому числі за кордоном, наявність у себе та близьких осіб корпоративних прав;

- перспективний план розвитку комунального підприємства, організації, установи, закладу, на посаду керівника якого оголошено конкурс, викладений у довільній формі (стратегії розвитку на 1 та на 3 роки відповідно до терміну дії заключення контракту);

- інші документи, що можуть підтвердити професійні та/або моральні якості претендента на посаду.

Вищезазначені документи подаються претендентом особисто до конкурсної комісії, або через уповноважену особу, повноваження якої підтверджено довіреністю. Прийом документів здійснюється відділом організаційно- кадрової роботи апарату Міловської селищної ради протягом 15 календарних днів з дня публікації оголошення про проведення конкурсу за адресою: Луганська обл., смт Мілове вул. Миру , 40.

Претенденти, які подали не всі документи,  не допускаються до участі у конкурсі за рішенням конкурсної комісії.

Інформацію про конкурс можна отримати за телефоном  (06465) 2-20-59, відповідальна особа Полянська Оксана Сергіївна – головний спеціаліст відділу організаційно-кадрової роботи Міловської селищної ради.

Міловська селищна рада