Міловська селищна рада
Луганська область, Старобільський район

Оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади спеціаліста-землевпорядника відділу із земельних та екологічних питань апарату Міловської селищної ради

Дата: 08.07.2021 15:08
Кількість переглядів: 89

Розпорядженням селищного голови Міловської селищної ради від 08 липня 2021 року № 263-К оголошено конкурс на зайняття вакантної посади спеціаліста-землевпорядника відділу із земельних та екологічних питань апарату Міловської селищної ради.

Вимоги до претендентів:

- громадянство України;

- вища освіта не нижче ступеня бакалавра;

- без вимог до стажу роботи;

- вільне володіння державною мовою;

- володіння основними навиками роботи на комп'ютері;

- знання діловодства;

- знання Конституції України; законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування» та «Про запобігання корупції», володіння знаннями законодавства з питань, що належать до компетенції структурного підрозділу.

Для участі у конкурсі необхідно подати такі документи:

- заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;

- заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

- дві фотокартки розміром 4 х 6;

- копії документів про освіту;

- декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою та у спосіб, що встановлені Законом України «Про запобігання корупції»;

- копію документа, який посвідчує особу;

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).

Паспорт та трудова книжка пред'являються на засіданні конкурсної комісії.

Документи приймаються упродовж 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу на офіційному веб-сайті Міловської селищної ради за адресою: 92500, Луганська обл., смт Мілове, вул. Миру, 40.

Термін прийому документів до 16-00 06.08.2021 року включно.

Телефони для довідок: (06465) 2-20-59