Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу «Що для мене Україна?»

Дата: 25.11.2021 09:36

Фото без опису
     3 липня по вересень 2021 року в м. Києві проходив Всеукраїнський конкурс малюнків та фотографій «Що для мене Україна?», приурочений 30-й річниці Незалежності України.
     Організатори заходу: Благодійний фонд «Об’єднання світових культур» / United World Cultures Foundation / UWCF, Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення, Українська молодіжна правнича асамблея та Українська асоціація підтримки творчої молоді.
      У конкурсі взяли участь 6 134 учасника, від яких організатори отримали 10 276 робіт (малюнків та фотографій). Цього року конкурс об’єднав учасників з одинадцяти країн, а саме: Австралії, Ізраїлю, Італії, Канади, Кіпру, Норвегії, Нідерландів, Португалії, Румунії, Туреччини та України, яка представлена учасниками зі всіх регіонів, без виключення.
     Найактивнішими в Україні стали учасники з Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Закарпатської, Запорізької, Київської, Луганської, Полтавської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської областей та міста Київ.
    До участі в конкурсі долучилися і вихованці Комунального дошкільного навчального закладу «Ластівка» Міловської селищної ради.
    З неймовірної кількості різноманітних робіт, колективна робота «Мій рідний край», виконана Соломією Подольською, Уляною Оробцовою та Ксенією Вороніною у категорії «Малюнок», перша молодша група від 3 до 5 років, зайняла почесне ІІІ місце.
    Дівчатка отримали Дипломи переможця та подарунки.
    Вітаємо юних учасників з неймовірним творчим баченням навколишньої краси. Бажаємо подальших творчих і життєвих перемог.
Фото без опису