Головне управління ДПС у Луганській області ІНФОРМУЄ: Платники Луганщини перерахували до бюджету понад 298 млн грн військового збору

Дата: 17.01.2022 15:46

Заступник начальника Головного управління ДПС у Луганській області Людмила Хворостян розповіла, що на Луганщині платники податків доволі відповідально ставляться до нарахування та сплати військового збору, спрямованого на захист державного суверенітету, гарантій стабільності та зміцнення економічної безпеки України.

Вона повідомила, що за 2021 рік надходження військового збору склали 298,3 млн гривень. Це на 49,1 млн грн, або на 19,7 відс. більше надходжень у 2020 році.

Людмила Хворостян нагадала, що військовий збір запроваджено з серпня 2014 року, його ставка складає 1,5 відс. від об’єкта оподаткування. Платниками військового збору є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні.

Головне управління ДПС у Луганській області