ЄДНАННЯ ЗАРАДИ УКРАЇНИ

Дата: 21.01.2022 14:47

Фото без опису

День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві. Йому передувало підписання Четвертого універсалу Центральної Ради, яким Українську Народну Республіку проголошено суверенною і незалежною державою. Західно-Українську Народну Республіку було проголошено в листопаді 1918 року. Процес об’єднання України завершився 22 січня 1919 року.

До цього важливого для всієї країни дня, в закладах загальної середньої освіти Міловської селищної ради були проведені загальношкільні лінійки «З Україною у сердці» та бесіди присвячені соборності та єдності України: «Будьмо сильні, вільні та єдині», «Бережімо себе і Україну», також  була проведена  гра-квест «Тобі, Україно моя!». Під час квесту здобувачі освіти наших закладів виконували найрізноманітніші завдання: пошукового, дослідницького характеру. Це і розвязання ребусів, відгадування відомих висловів про Україну, цікаві кросворди, перегляд відео та ін.

Діти залюбки переглянули відео-легенду про створення України та ролик про найкрасивіші місця нашої держави.